Zadzwoń do nas:

+48 500 084 615
+48 502 592 615

O nas

Nasza firma powstała w 1991r. jej założycielami byli Zbigniew Banaszczyk oraz Jan Augustyn.

Od samego początku istnienia, aż po dzień dzisiejszy firma nadal prowadzona jest w duchu rodzinnej wzajemnej współpracy. 

Przygoda z transportem zaczęła się w momencie zakupu oraz wyremontowania pierwszego miejskiego autobusu odkupionego od miejskich zakładów motoryzacyjnych w Poznaniu. Po uzyskaniu niezbędnych licencji, zezwoleń i certyfikatów firma z początkową nazwą TRANS-BUS, rozpoczęła przewóz pasażerów na regularnej linii podmiejskiej nr 102 na trasie z Kaźmierza do zajezdni Poznań (Ogrody).

Z czasem zostały dokupione kolejne autobusy, zatrudnieni zostali kierowcy, a niektórzy z nich zasilają nasze szeregi po dzień dzisiejszy. Remonty pojazdów przeprowadzone były początkowo przez samych właścicieli w ich własnym warsztacie.

Tak i dziś dbając o Państwa bezpieczeństwo oprócz obowiązkowych przeglądów stanu technicznego na stacjach diagnostycznych, prowadzimy cały czas nadzór nad stanem technicznym naszego taboru. Umożliwia nam to posiadanie własnego warsztatu oraz wyspecjalizowanych mechaników, którzy wraz s synami i wnukami właścicieli prowadzą nadzór nad pojazdami.

W miarę wzrostu eksploatacji pojazdów firma stara się wymieniać tabor autobusów i autokarów oraz dostosować go do potrzeb klienta.

Po kilku latach działalności zakupiony został pierwszy autokar przeznaczony także do obsługi wyjazdów turystycznych i tak prócz linii regularnej zaczęła się nasza przygoda z turystyką. Początkowo krajową a z czasem, kiedy tabor autokarów turystycznych zaczął się zmieniać także z turystyką zagraniczną.

Nasza firma stawia na sprawdzone rozwiązania, dlatego w naszej ofercie znajdą państwo komfortowe autokary marki Mercedes oraz Kassbohrer Setra.

 .